Dobre

Dobre Firmy

Katalog Dobre Firmy - na naszych stronach znajdziesz interesujące Cię kontakty biznesowe. Zapraszamy serdecznie do przeglądania naszego katalogu. Oczywiście każdy poważny biznes może się dodać do naszego katalogu.

Maxcar - Wypożyczalnia samochodów w Jeleniej Górze

503 111 099

Nasza wypożyczalnia samochodów dysponuje bogatym wariantem pojazdów, udostępnionym zarówno do wynajmu krótkoterminowego jak i długoterminowego, w zależności od tego, który nas interesuje. Co nas odróżnia od konkurencji: stan techniczny pojazdów, wszystkie sprawy ubezpieczeniowe, wymogi mówiące o odpowiednim doświadczeniu „za kółkiem”, ceny prezentowanej oferty. Czy planujesz urlop w Polsce, czy też dotykają Cię inne sytuacje, powinieneś znać ofertę najbliższej wypożyczalni samochodów. Najistotniejszą zaletą wynikającą z wypożyczenia samochodu jest swoboda w poruszaniu się. Jest to korzystne rozwiązanie szczególnie w przypadku nadmienionych na wstępie wakacji. W ofercie mamy jest także – wypożyczalnia samochodów Szklarska Poręba. Masz działalność gospodarczą? W ofercie mamy także samochody - busy. W wypadku gdy potrzeba Ci auta „na już” wypożyczalnia jest najlepszą z możliwych opcji. Bez względu na to czy chcesz wynająć pojazd w celu wyjazdu na urlopu, czy też służbowym, pewne jest, że usługa zostanie wyświadczona niezwłocznie. Jest to niezwykle istotne w sytuacji gdy jesteśmy zasypani masą zobowiązań, a nasz własny samochód został zniszczony np. na skutek wypadku drogowego. Daje nam to możliwość szybkiego pozyskania pojazdu zastępczego, dlatego zapraszamy do kontaktu.

Maxcar - Wypożyczalnia samochodów w Jeleniej Górze

Maxcar - Wypożyczalnia samochodów w Jeleniej Górze

https://www.wypozyczalniamaxcar.pl
ul. Złotnicza 14, 58-500 Jelenia Góra
Tel. 503 111 099
e-mail: [email protected]
NIP:
REGON:

https://www.wypozyczalniamaxcar.pl: Wypożyczalnia samochodów Jelenia Góra

Maxcar - Wypożyczalnia samochodów w Jeleniej Górze
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.