Dobre

Dobre Firmy

Katalog Dobre Firmy - na naszych stronach znajdziesz interesujące Cię kontakty biznesowe. Zapraszamy serdecznie do przeglądania naszego katalogu. Oczywiście każdy poważny biznes może się dodać do naszego katalogu.

Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids Planet

727 770 880

Jeżeli jesteś rodzicem wypatrującym dla własnego dziecka interesujących miejsc rozrywki, jakie jednocześnie będą stymulowały jego rozwój, SmartKidsPlanet to właściwie wyśmienity wybór. Jest to miejsce, w którym bardzo dobrze poczują się zarówno małe dzieci - do trzeciego roku życia - jak i te o wiele starsze. Coś dla siebie znajdą nawet dziesięciolatki.
Co wizyta w Centrum Mądrej Zabawy da dzieciom?
Atrakcje dla dzieci w tym miejscu są dobrane tak, by nie tylko dostarczały radości, jednakowoż również korzystnie wpływały na rozwój dzieci. Dobraliśmy atrakcje tak, żeby SmartKidsPlanet kształtowało fantazję oraz kreatywność. To miejsce, w jakim rozwijane są także umiejętności motoryczne. Przychodząc ze swoim dzieckiem do Centrum Mądrej Zabawy stwarzasz mu okazję do zabawy z innymi, a tym samym dbasz o jego rozwój społeczny.

Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids Planet

Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids Planet

https://smartkidsplanet.pl
Żelazna 51/53 (Fabryka Norblina), 00-841 Warszawa
Tel. 727 770 880
e-mail:
NIP:
REGON:

https://smartkidsplanet.pl: Centrum Mądrej Zabawy

Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids Planet
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.