Dobre

Dobre Firmy

Katalog Dobre Firmy - na naszych stronach znajdziesz interesujące Cię kontakty biznesowe. Zapraszamy serdecznie do przeglądania naszego katalogu. Oczywiście każdy poważny biznes może się dodać do naszego katalogu.

MYCIE WYSOKOCIŚNIENIOWE DOLNY ŚLĄSK

+48725789289

Firma Perła Serwis oferuje kompleksowe, specjalistyczne czyszczenie ciśnieniowe powierzchni. Do realizacji usług wykorzystujemy profesjonalne myjki spalinowe, dzięki czemu nie uzależniamy podjęcia zlecenia od energii elektrycznej. Potrzebujemy jedynie dostępu do ujęcia bieżącej wody. Najwyższa klasa sprzętu, głowic oraz akcesoriów do mycia ciśnieniowego pozwala na uzyskanie nawet 100% oczekiwanych efektów czyszczenia. W parku maszynowym posiadamy spalinowe podgrzewacze wody, co pozwala nam na wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Woda podgrzana do 100 stopni usuwa najcięższe zabrudzenia bez wykorzystania agresywnej chemii.
Czyścimy:
- kostki brukowe
- kostki brukowe betonowe
- kostki brukowe granitowe
- ceramikę
- tarasy
- podjazdy
- kamienie
Czas odciska piętno na powierzchni elewacji twojej nieruchomości. Po kilku latach zabrudzenia biologiczne, atmosferyczne i komunikacyjne wnikają w strukturę tynków, co sprawia, że tracą blask, a także pogarsza się ich stan techniczny. Zalecamy regularną usługę mycia oraz czyszczenia przez doświadczoną firmę, która ma na swoim koncie wiele udanych realizacji. Powierzchnie, które najczęściej czyścimy to:
- tynki cienkowarstwowe
- tynki cementowe
- elewacje z cegły
- elewacje z kamienia
- elewacje PCV i inne
Dach pokryty zielonym nalotem psuje nie tylko wygląd twojego domu, ale również obniża jego potencjalną wartość w przypadku zamiaru sprzedaży. A najważniejszym aspektem jest fakt, że wszelkie zabrudzenia biologiczne wpływają na kondycję dachu co może spowodować nawet konieczność jego wymiany szybciej niż byś tego oczekiwał. Po umyciu dachu sprawdzimy również stan twoich rynien. Do prac wysokościowych używamy specjalistycznych drabin, podnośników lub technik alpinistycznych. Dachówki, które najczęściej myjemy to:
- dachówki betonowe
- ceramiczne
- blaszane i inne
Więcej szczegółów na stronie www.perlaserwis.pl
Realizacje: facebook.com/perlaserwis/
Tel: 725 789 289

MYCIE WYSOKOCIŚNIENIOWE DOLNY ŚLĄSK

MYCIE WYSOKOCIŚNIENIOWE DOLNY ŚLĄSK

https://perlaserwis.pl/czyszczenie-kostki-brukowej/
Akacjowa 7, 55-095 Długołęka
Tel. +48725789289
e-mail: [email protected]
NIP: 8961426402
REGON: 385465137

https://perlaserwis.pl/czyszczenie-kostki-brukowej/

MYCIE WYSOKOCIŚNIENIOWE DOLNY ŚLĄSK
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.