Dobre

Dobre Firmy

Katalog Dobre Firmy - na naszych stronach znajdziesz interesujące Cię kontakty biznesowe. Zapraszamy serdecznie do przeglądania naszego katalogu. Oczywiście każdy poważny biznes może się dodać do naszego katalogu.

Blacha trudnościeralna STAL-HURT

75 741 03 58

Firma STAL-HURT jest godnym zaufania wytwórcą ukierunkowanym na sprzedaż lemieszy z odpornej stali Hardox. Firma znajduje się na rynku od wielu lat i niezmiennie utrzymuje najlepszą jakość świadczonych usług. Najważniejszy produkt firmy to lemiesze. To niezwykle wytrzymałe na zarysowania i zgniecenia części np. do maszyn. Lemiesze zazwyczaj możemy zobaczyć na zwieńczeniu części pracującej z urobkiem. Firma STAL-HURT posiada w swojej ofercie lemiesze z blachy trudnościeralnej do koparek, które przede wszystkim stosowane są do gospodarowania odpadami. Części do maszyn, które sprzedajemy są niecodziennej odporności. Są bardzo dobrze znane przez operatorów: pogłębiarek, równiarek, spycharek i innych maszyn. Części do maszyn, które są wytrzymałe na uszkodzenia pozwalają uniknąć usterek i wykonywać roboty bez zbędnych spowolnień.

Blacha trudnościeralna STAL-HURT

Blacha trudnościeralna STAL-HURT

https://www.stal-hurt.com/
ul. Główna 136, 58-410 Marciszów
Tel. 75 741 03 58
e-mail: [email protected]
NIP:
REGON:

https://www.stal-hurt.com/: Blacha trudnościeralna

Blacha trudnościeralna STAL-HURT
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.