Dobre

Dobre Firmy

Katalog Dobre Firmy - na naszych stronach znajdziesz interesujące Cię kontakty biznesowe. Zapraszamy serdecznie do przeglądania naszego katalogu. Oczywiście każdy poważny biznes może się dodać do naszego katalogu.

Hurtownia warzyw i owoców Pol Mar. W swojej ofercie posiadamy swieże warzywa i owoce w przystępnych cenach, a co najważniejsze bardzo wysokiej jakości. Ponieważ za naszymi wysokiej jakości produktami dostępnymi w naszym aosrymencie stoją rolnicy, którzy wykonują zawód z pasją, jesteśmy zobowiązani do długoterminowej współpracy z naszymi dostawcami. Nasze przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność w 2000 roku aktualnie nasza siedziba znajduje się w Jakubowicach około 20 km od Krakowa. Współpracujemy z najlepszymi i największymi sklepami, w których klienci chcą kupować dobrej jakości produkty. Celem naszej działalności jest skup oraz sprzedaż warzyw i owoców najwyższej jakości. Nabywamy jedyne asortyment, co do których mamy całkowitą pewność, że spełnią oczekiwania naszych partnerów biznesowych.

Polmar

Polmar

https://polmar.net/
Jakubowice 77 Pol Mar Paweł Grzyb, 32-100 Proszowice
Tel. +48 660 459 458
e-mail: [email protected]
NIP: 6821595285
REGON: 367816504

https://polmar.net/: Sprzedaż warzyw

Polmar
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.