Dobre

Dobre Firmy

Katalog Dobre Firmy - na naszych stronach znajdziesz interesujące Cię kontakty biznesowe. Zapraszamy serdecznie do przeglądania naszego katalogu. Oczywiście każdy poważny biznes może się dodać do naszego katalogu.

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada

+48 42 203 21 18

Kamperjada oferuje świetnej klasy kampery firmy Laika o minimalnym przebiegu i maksymalnej użyteczności. Wynajem kampera jest idealnym pomysłem na urlop.Kampery są perfekcyjnie wyposażone dla rodziny 2+2. Polecana wypożyczalnia kamperów Łódź oferuje wysoką jakość i zadowolenie podczas wojaży. Samochody możesz wynająć w czterech różnych punktach w kraju – Warszawa (Olszewnica Stara), Łódź, Wrocław, Kraków. Oferowane kampery mają całoroczne ogrzewanie oraz klimatyzację z funkcją grzania. Z części użytkowych można wymienić mini sypialnie z materacami, kabinę prysznicową i wc, część dzienną z kuchnią i blatem przeznaczonym do posiłków. W części kuchennej znajdują się m.in.: stół, meble kuchenne, półka na przyprawy, lodówka i metalowy zlew. Kamper wyposażony jest w: tempomat, czujniki cofania, czujnik gazu, elektryczne lusterka, moskitiery oraz pojemny garaż.

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada

https://kamperjada.pl
ul. Herberta, 92-109 Łódź
Tel. +48 42 203 21 18
e-mail: [email protected]
NIP: 7282858222
REGON:

https://kamperjada.pl: Wypożyczalnia kamperów

Wypożyczalnia kamperów Kamperjada
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.